Administratorzy grupy

• Awatar

Gran Turismo 5

Grupa publiczna ostatnia aktywność: 3 mies., 3 tygodni temu

Forum Gran Turismo 5 – najnowszej odsłony najlepszych wyścigów na konsolę Playstation

Lista samochodów (12 wpisów)

← Forum grupy   Katalog forów grup
  • Awatar Użytkownik admin napisał 2 lat, 11 mies. temu:

W tym wątku piszcie o potwierdzonych już przez Polyphony samochodach, które znajdą się w GT 5, ale również na temat tych samochodów, które chcielibyście w Gran Turismo 5 zobaczyć

• Awatar Użytkownik Szybki1 napisał 2 lat, 11 mies. temu:

Praktycznie wszystkie sensowne auta będą w GT5, polska motoryzacja się nie liczy, więc na Warszawę, Syrenkę albo Poloneza nie ma co liczyć ;)

• Awatar Użytkownik spal napisał 2 lat, 8 mies. temu:

Lista samochodów: http://gt5.pl/gt5-lista-samochodow

http://www.gran-turismo.com/local/jp/data1/products/gt5/carlist_en.html

wszystkie do tej pory

• Awatar Użytkownik Łukasz napisał 2 lat, 8 mies. temu:

Uff:) gry jeszcze nie mam, ale ciesze się, że jest moja ulubiona „bestia” z Prologu – Ford Ford GT LM Spec II Test Car. Ciekawe jak jeździ w „pełnej” 5.

• Awatar Użytkownik Supra-3.0 napisał 2 lat, 8 mies. temu:

zapewniam Cię, że będziesz mile zaskoczony. Model jazdy jest świetny w GT5

• Awatar Użytkownik Japanese-Fanatics napisał 2 lat, 8 mies. temu:

Mnie trochę rozczarowują „stare” modele(np. Lexus IS-F jest obecnie sprzedawany od września w wersji poliftingowej – diodowe światła dzienne, inne felgi, inne zegary – od września było trochę czasu, zeby dorzucić chociaż „rodzime” auta) i znaczna część w wersji standard. Chociaż miejmy nadzieję, że update’y zaktualizują trochę braki, a Polyphony nie spocznie na laurach, bo konkurencja wciąż goni, a produkt końcowy wcale doskonały nie jest.

Ale mimo wszystko to chyba jedyna gra z takim wyborem. :) Jak dla mnie najważniejsze, że jest Lexus LF-A. :)

na szczęście dla mnie liczy się fizyka gry a nie diody …
    co prawda fizyka niektórych aut nie zadowala ale trzeba wiedzieć gdzie szukać ;)

• Awatar Użytkownik takashino napisał 2 lat, 8 mies. temu:

No dobra…. gram w GT5 i chcę kupić BMW 120d lub 120i… Wchodzę do salonu a tam 6 aut i ani 120d czy i.
    Ta lista jest zawyżona czy te auta się gdzieś dostaje/wygrywa?

• Awatar Użytkownik Supra-3.0 napisał 2 lat, 8 mies. temu:

@takashino – tak, zdecydowaną większość dostaje się za licencje, wygrane wyścigi w A-spec i B-spec. Warto też zaglądać na giełdę używanych samochodów – co jakiś czas lista dostępnych aut się zmienia

• Awatar Użytkownik Max napisał 2 lat, 8 mies. temu:

Z tego co tu czytam to coraz bardziej nie moge sie doczekac, gierke bede mial na dniach, a wtedy zaslony w dol i niema mnie dla nikogo :) . Pozdro i dozobaczonka na ktoryms z wyscigow.

• Awatar Użytkownik wookie napisał 2 lat, 5 mies. temu:

Miałem niezwykłą okazję- kupiłem w używanych Nissana OPTION za 200 000. Podstawka miała ok. 700 koni, a po wymianie oleju i tuningu- 859. To dość dużo. Problem w tym, że auto to standard i jest BARDZO!!! brzydkie!!! Paskudztwo, wgląda jak z GT PSP! OK, jest szybkie, ale karoseria to żywa kpina!!! To kwadrat!!! Auta Premium są prześliczne, ale to!!! :(